Koncentruotas saulės gėrimas  (10 dienų kursas)

Koncentruotas saulės gėrimas (10 dienų kursas)

31,00 €
Su mokesčiais * 1-5d.d
Kiekis
0 review(s)

Bronz’Age yra novatoriškas ir orignalus koncentruotas saulės gėrimas, kuris teikia dvejopą naudą odai: paruošia ją saulės vonioms ir užkerta kelią priešlaikiniam senėjimui. Jis praturtintas vitaminais E, C ir citrinos bioflavonoidais, bei lengvai įsisavinamu beta-karotinu, kuris suteikia odai gražų abrikosinį atspalvį.

Apibūdinimas

Bronz’Age yra novatoriškas ir orignalus koncentruotas saulės gėrimas, kuris teikia dvejopą naudą odai: paruošia ją saulės vonioms ir užkerta kelią priešlaikiniam senėjimui.Jis praturtintas vitaminais E, C ir citrinos bioflavonoidais, bei lengvai įsisavinamu beta-karotinu, kuris suteikia odai gražų abrikosinį atspalvį.

Veikimas

• Paruošia odą saulės vonioms ir išryškina įdegį,
• Lengvai įsisavinamas,

 Malonus skonis

Kam skirtas?

Kiekvienam, kuris nori paruošti odą saulės poveikui ir/arba turėti ilgalaikį įdegį, apsaugant odą nuo priešlaikinio senėjimo

Naudojimas

Naudokite 1 ampulę per dieną, ryte, gryną arba atskiestą stikline vandens. Vartokite prieš, per ir po deginimosi periodo.Prieš naudojant suplakite.Nenaudokite su kitais produktais, kuriuose yra vitamino A ar beta-karotino, taip pat nėštumo laikotarpiu. Nepamirškite savęs apsaugoti su THALION saulės linijos produktais, kai mėgaujatės saulės voniomis.Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršykite rekomenduojamos dienos normos. Šis produktas nėra pakaitalas subalansuotai mitybai ar sveikam gyvenimo būdui.

THV685
47 Prekės

Charakteristikos

Produkto kiekis
10 ampl
Kilmės šalis
Prancūzija

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: