Ampulės su ikrais ir aminorūgštim
  • −15%
  • Nauja

Ampulės su ikrais ir aminorūgštim

60,00 €
51,00 € - 15%
Su mokesčiais 1-3d.d
Kiekis
0 review(s)

Kokiam odos tipui skirta?                

Skirta dehidratuotai ir sausai odai.

Poveikis / Nauda

·       Tai stiprus koncentratas su išgryninta hialurono rūgštimi.

·       Suteikia intensyvų drėkinamąjį efektą.

·       Stiprina odos elastingumą.

·       9 ampulės x 5 ml su hialurono rūgštimi.

Šiose ampulėse – tinkamos koncentracijos gryna hialurono rūgštis. Nėra nieko geresnio Jūsų odai nei hialurono rūgštis, kuri yra natūraliai odoje randamas komponentas. Tačiau nuo 30 metų amžiaus hialurono rūgšties koncentracija ima mažėti, todėl odatampa sausa.

Drauge su "Josephine van Steinborg" kremais Jūs galite pasirūpinti savo oda geriausiais, galingiausiais ir atsakingiausiais būdais.  Su "Josephine van Stein Borg" kremais visuomet kombinuojamos ir 2 ampulės, kurios skirtos gydyti odą ypač intensyviai pirmąsias dvi dienas.  Deja, Jūsų odos vis tiek neapleis senėjimo procesas, todėl būtina jai suteikti papildomos energijos kartą ar du per metus. Kremų ingredientams būdingas tolygus ir palaipsnis atsipalaidavimas, o ampulėms, priešingai, būdingas labai greitas ir galingas pastiprinimo efektas. Be to, tinkamo kremo ir ampulės kombinacija veikia sinergistiškai, t.y. veikdami kartu jie sustiprina aktyviųjų ingredientų poveikį.

Pagrindiniai aktyvieji ingredientai

Glicino betainas

- Tai svarbi amino rūgštis, veikianti kaip stiprus odos osmoprotektorius, suteikiantis apsaugą nuo bet kokio pobūdžio streso odoje. Yra žinoma, kad tiek augalų, tiek žmonių ląstelės, reaguodamos į stresą, sąlygotą įvairių veiksnių, tokių kaip UV spinduliai, šaltis, karštis, sausumas ir t.t., gamina daugiau glicino betaino savo paties apsaugai.

- Jis ne tik slopina odos sudirginimą, bet ir yra labai galingas drėkiklis.

 

Ikrų ekstraktas

-  Kondicionuoja odą.

-  Praturintas nepakeičiamų riebalų rūgščių bei aminorūgščių, oligopeptidų, baltymų ir mikroelementų.

-  Suteikia odai labai reikalingų maistinių medžiagų

 

 

 

 

 

L-prolinas

-        Tai svarbi amino rūgštis, veikianti kaip stiprus odos osmoprotektorius, suteikiantis apsaugą nuo bet kokio pobūdžio streso odoje. Yra žinoma, kad tiek augalų, tiek žmonių ląstelės, reaguodamos į stresą, sąlygotą įvairių veiksnių, tokių kaip UV spinduliai, šaltis, karštis, sausumas ir t.t., gamina daugiau L-prolino savo paties apsaugai.

-        Jis ne tik slopina odos sudirginimą, bet ir yra labai galingas drėkiklis.

 

Produkto tipas

       Koncentratas

 

Naudojimas

       Atidarykite ampulę nuimdami dangtelį.

       Nupjaukite purkštuko galiuką. 

       Užtepkite ant veido kelis lašus.

       Naudokite Atpalaiduojantį veido kremą 35+ dienai ir nakčiai (arba bet kurį kitą Jums tinkantį Josephine van Steinborg kremą).

       Padėkite uždarytą ampulę į vėsią vietą (nelaikykite saulėtoje vietoje!)

 

Tai suteikia puikių rezultatų! Optimali odos priežiūra susideda iš itin galingo gydymo Ampulėmis su ikrais ir amino rūgštimis nuo 7 iki 10 dienų, kartą ar du per metus.

Dar geresniam Ampulių su ikrais ir aminorūgštimis rezultatui pasiekti kasdieniam odos valymui naudokite Josephine van Steinborg Valomąją veido emulsiją su ikrais bei Maitinamąjį kremą su ikrais ar bet kurį kitą Jums tinkantį Josephine van Steinborg kremą.

 

Kodas

·       Priežiūra namuose / Kodas  V3707 / 2x15ml

V3707
10 Prekės

Charakteristikos

Produkto kiekis
30ml
Kilmės šalis
Vokietija

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: