Veido kremas su ikrais "Galingas metabolizmas"
  • −10%

Veido kremas su ikrais "Galingas metabolizmas"

171,00 €
153,90 € - 10%
Su mokesčiais 1-3d.d
Kiekis
0 review(s)

Stiprus senėjimą stabdantis gelis – tai prabangi aukso, paprastojo buko ir ikrų ekstrakto kombinacija.

Tai tarsi brangakmenis tarp visų produktų, stabdančių senėjimą!

Užtikrina optimalų drėgmės balansą odoje, stimuliuoja deguonies patekimą į ląsteles ir baltymų gamybą. Suteikia odai gaivumo bei spindesio.

Tinka visiems odos tipams, o ypač jautriai dekolte srities odai.

Stiprus senėjimą stabdantis gelis – tai prabangi aukso, paprastojo buko ir ikrų ekstrakto kombinacija.

Tai tarsi brangakmenis tarp visų produktų, stabdančių senėjimą!

Užtikrina optimalų drėgmės balansą odoje, stimuliuoja deguonies patekimą į ląsteles ir baltymų gamybą. Suteikia odai gaivumo bei spindesio.

Tinka visiems odos tipams, o ypač jautriai dekolte srities odai.

Ikrų sudėtyje gausu būtinųjų amino bei riebalų rūgščių, oligopeptidų ir proteinų bei mikroelementų, kurie itin vertingi visų odos tipų maitinimui!

Veido kremo su ikrais "Galingas metobolizmas" išskirtinumą sukuria auksas, esantis šio kremo sudėtyje. Įmasažuojant šį produktą, auksas tolygiai ir lengvai pasiskirsto viso veido odos srityje, kurio poveikyje oda atrodo nepaprastai gaivi ir švytinti. Trečiasis labai svarbus šio kremo aktyvusis ingredientas – tai Fagus Sylvatica ekstraktas, išgautas iš jaunų paprastojo buko, augančio paplūdimiuose, pumpurų. Šiame ekstrakte randamas galingas flavonoidų, fitohormonų ir peptidų mišinys, kuris stimuliuoja ląstelių metabolizmą. Žmogaus odai šis ektraktas sukuria labai panašų efektą: gerina epidermio sluoksnio keratinocitų metabolizmą. Tokiu būdu stimuliuojamas deguonies įsisavinimas ir gerinama baltymų, tokių kaip filagrinas, biosintezė. Šių procesų dėka efektyviai gerinamas odos mikroreljefas ir drėgmės balansas (šiuos rezultatus rodo tyrimai, atlikti su sveikais savanoriais). Atkurto mikroreljefo dėka mažėja raukšlių, o kartu su galingu odos drėkinimu, puikia odos barjero priežiūra bei suaktyvintu ląstelių metabolizmu, paverčia šį prabangų veido kremą tikra „senėjimo stabdymo“ priemone. Jis puikiai tinka kiekvienai, kurios stilius - „Royal Class“.

Sudėtis:

Ikrų ekstraktas:

Praturintas nepakeičiamų riebalų rūgščių bei aminorūgščių, oligopeptidų, baltymų ir mikroelementų.

Fagus Sylvatica (Paprastojo buko) ekstraktas:

Fagus Sylvatica ekstraktas išgaunamas iš jaunų paplūdimiuose augančių paprastojo buko pumpurų. Šio ekstrakto sudėtyje yra galingas flavonoidų, fitohormonų ir peptidų mišinys, kuris stimuliuoja ląstelių metabolizmą. Žmogaus odai šis ekstraktas suteikia labai panašų poveikį: aktyvina epidermio keratinocitų metabolizmą. Tokiu būdu stimuliuojamas deguonies įsisavinimas ir gerinama baltymų, tokių kaip filagrinas, biosintezė.

Filagrinas – epidermio baltymas:

Filagrinas yra odos baltymas, apie kurį žinoma mažiau nei apie elastiną ar kolageną, bet jis yra lygiai toks pat svarbus! Tačiau filagrinas, skirtingai nei kolagenas bei elastingas, kurie savo funkcijas atlieka dermoje, yra svarbus epidermiui.  Filagrinas yra baltymas, kuris agreguoja visus keratino filamentus keratinocituose. Kai pastarieji žūsta, filagrinas įsitvirtina tarp lipidinių sluoksnių ir virsta aminorūgščių bei oligopeptidų šaltiniu Natūraliam Drėkinančiam Faktoriui (Natural Moisturizing Factor), kuris atsakingas už natūralų odos drėkinimą. Tai yra būtina, nes odos barjeras gali funkcionuoti tik tada, kai yra tinkamas drėgmės balansas, o filagrinas “rūpinasi” tuo natūraliu būdu.

Rekomendacijos naudojimui:

- Atidarykite ampulę nuimdami dangtelį.

- Nupjaukite purkštuko galiuką. 

- Užtepkite ant veido kelis lašus.

- Naudokite veido kremą su ikrais „Galingas metabolizmas“.

- Padėkite uždarytą ampulę į vėsią vietą (nelaikykite saulėtoje vietoje!)

Kad veido kremas su ikrais „Galingas metabolizmas“ bei Hialurono ampulės sąveikautų efektyviai, rekomenduojame kasdieniam odos valymui naudoti Josephine van Steinborg Valomąją emulsiją su ikrais. Hialurono ampulės, naudojamos prieš veido kremą su ikrais „Galingas metabolizmas“, užtikrina sinerginį (sustiprinantį) ingredientų tarpusavio poveikį. Norint pasiekti ypatingų rezultatų, svarb  naudoti Veido kremą su ikrais "Galingas metabolizmas" kasdien – rytais ir vakarais. Kai ampulės baigiasi, rekomenduojame toliau naudoti kremą. 

V3712
50 Prekės

Charakteristikos

Produkto kiekis
50ml
Kilmės šalis
Vokietija
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: