Jauninantis kremas su ikrais
  • −10%

Jauninantis kremas su ikrais

166,00 €
149,40 € - 10%
Su mokesčiais 1-3d.d
Kiekis
0 review(s)

Riebios tekstūros jauninantis dieninis ir naktinis kremas su nuostabiu aromatu.

Sudėtyje turi tikrų ikrų eksrakto! Suteikia neįtikėtinai stiprų maitinamąjį efektą odai. Tai atkuriantis kremas, kuris prisotina ir „pripildo“ odą, sugrąžindamas jai grožį ir gaivumą. Mažina mimikos raukšleles. Turi specialių apsauginių „perlų“ formos UV filtrų. Tinka dehidratuotai, jautriai, brandžiai odai.

Riebios tekstūros jauninantis dieninis ir naktinis kremas su nuostabiu aromatu.

Sudėtyje turi tikrų ikrų eksrakto! Suteikia neįtikėtinai stiprų maitinamąjį efektą odai. Tai atkuriantis kremas, kuris prisotina ir „pripildo“ odą, sugrąžindamas jai grožį ir gaivumą. Mažina mimikos raukšleles. Turi specialių apsauginių „perlų“ formos UV filtrų. Tinka dehidratuotai, jautriai, brandžiai odai.

50 ml talpos indelis + 2 Tinticosyn ampulės (2x 5 ml)

Tai dar didesne ikrų ekstrakto koncentracija nei Maitinantis kremas su ikrais pratutintas kremas. Šio kremo paslaptis – tai autentiškas ikrų esktraktas, prisotinantis odą natūralių, tačiau itin prabangių ir vertingų ingredientų: nepakeičiamų amino bei riebalų rūgščių, unikalių oligopeptidų bei baltymų ir mikroelementų.

Kai Jauninantis kremas su ikrais naudojamas kartu su Tinticosyn ampulėmis, stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba odoje. Taip sumažinami senėjimo požymiai, mimikos raukšlelės. Tinticosyn taip pat padeda stimuliuoti ląstelių metabolizmą, grąžindamas senstančioms ląstelėms jaunų ląstelių energijos kiekį. Naudojant Jauninantį kremą su ikrais kartu su Tinticosyn ampulėmis, pasiekiamas sinergistinis efektas, kurio dėka ingredientai sąveikauja kartu ir sustiprina vienas kito poveikį.

[1] Šio kremo sudėtyje esantis UV filtras yra perlų formos pavidalo, kuris stabdo odos senėjimą, apsaugodamas odą nuo UV spindulių radiacijos. Šis filtras tiesiogiai neveikia odos – tai geriausias variantas kiekvienai odai!

Sudėtis:

Ikrų ekstraktas:

Praturintas nepakeičiamų riebalų rūgščių bei aminorūgščių, oligopeptidų, baltymų ir mikroelementų.

Tinticosyn:

Tinticosyn, išgautas iš unikalaus mielių ekstrakto, atsakingas už naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą odoje. Jis stiprina odos ekstraceliulinę matricą, todėl mažina senėjimo požymius, tokius kaip mimikos raukšlės.  Taip pat Tinticosyn padeda stimuliuoti ląstelių metabolizmą ir tokiu būdu grąžinti senstančioms ląstelėms jaunos odos energijos kiekį.

*Odos senėjimas:

Senstant kūno pokyčiai yra neišvengiami. Visos kūno ląstelės senstant elgiasi panašiai. Taip pat jas veikia išoriniai aplinkos veiksniai, tokie kaip UV spinduliuotė, tarša, temperatūrų pokyčiai.

Jaunos odos elastingumas ir stangrumas yra apsaugotas dermos skaidulų – kolageno ir elastino – tinklo, kurį odos jungiamajame audinyje gamina fibroblastai. Deja, šios baltyminės struktūros skaidulos yra naikinamos proteolizinių fermentų, kurie gaminami veikiant jau minėtiems žalingiems aplinkos veiksniams. Odos galimybė apsisaugoti nuo šio proceso mažėja su amžiumi, nes dėl prastėjančios mikrocirkuliacijos lėtėja ir ląstelių metabolizmas. Mikrocirkuliacija atsakinga už fibroblastų aprūpinimą maisto medžiagomis. Tinticosyn padeda pristabdyti senėjimo procesą odoje, stimuliuodamas kolageno, elastino, glikozaminoglikanų sintezę odoje.

UV-perlai:

Naudodama UV-perlų filtrą kaip apsaugą nuo UV spindulių, Medex kompanija atskyrė šį ingredientą ne tik nuo kitų aktyviųjų medžiagų, bet ir nuo odos. Tokiu būdu Medex apsaugo odą nuo UV radiacijos, išlaikant filtrą toliau nuo odos – visai kaip akinių nuo saulės filtro apsauginis poveikis akims – spinduliai filtruojami per atstumą.

Rekomendacijos naudojimui:

- Atidarykite ampulę nuimdami dangtelį.

- Nupjaukite purkštuko galiuką. 

- Užtepkite ant veido kelis lašus.

- Naudokite Jauninantį kremą su ikrais.

- Padėkite uždarytą ampulę į vėsią vietą (nelaikykite saulėtoje vietoje!)

 

Kad Jauninantis kremas su ikrais bei Tinticosyn ampulės sąveikautų efektyviai, rekomenduojame kasdieniam odos valymui naudoti Josephine van Steinborg Valomąją emulsiją su ikrais. Tinticosyn ampulės, naudojamos prieš Jauninantį kremą su ikrais, užtikrina sinerginį (sustiprinantį) poveikį tarp ingredientų. Norint pasiekti ypatingų rezultatų, svarbu naudoti Jauninantį kremą su ikrais kasdien – rytais ir vakarais. Kai ampulės baigiasi, rekomenduojame toliau naudoti kremą. 

V3706
50 Prekės

Charakteristikos

Produkto kiekis
50ml
Kilmės šalis
Vokietija
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: