Mineralizuojantis šveitiklis-kaukė
  • Mineralizuojantis šveitiklis-kaukė

Mineralizuojantis šveitiklis-kaukė

31,00 €
Su mokesčiais 1-3d.d
Kiekis
0 review(s)

Puikus, mineralizuojantis šveitiklis su "Vatų" (Wadden sea) jūros moliu. Tinka visiems odos tipams, geriausiai naudoti kojoms. Valo ir detoksikuoja odą, oda tampa glotni ir minkšta, praturtintas kalciu, magniu ir jodu ir "Wadden sea" -(liet. vatų jūra, įtraukta į pasaulio paveldo sąrašą dėl savo unikalios ekosistemos) molžemiu, žinomu dėl daugybės sudėtyje esančių mineralų ir oligo elementų.

Puikus, mineralizuojantis šveitiklis su "Vatų" (Wadden sea) jūros moliu. Tinka visiems odos tipams, geriausiai naudoti kojoms. Valo ir detoksikuoja odą, oda tampa glotni ir minkšta, praturtintas kalciu, magniu ir jodu ir "Wadden sea" -(liet. vatų jūra, įtraukta į pasaulio paveldo sąrašą dėl savo unikalios ekosistemos) molžemiu, žinomu dėl daugybės sudėtyje esančių mineralų ir oligo elementų. Sudėtyje esantis kaolinas atlieka absorbento ir šveitiklio funkcijas, sugeria odos riebalus, padeda šveisti negyvas odos ląsteles. Pūslėtųjų guveinių ekstraktas - praturtina mineralais ir oligo elementais (magnis, jodas, geležis, cinkas, kalis), vit. A, C ir E, riebosiomis rūštimis omega-3 ir omega-6, drėkina odą, stimuliuoja ląstelių metabolizmą, ramina sudirgintą odą, mažina uždegimą.

Naudojimas: užtepkite šveitiklį ant odos ir palikite veikti 15-20 min. Per šį laiką molis absorbuos visus nešvarumus ir riebalų perteklių. Šveitiklio poveikį sustiprins garinė pirtis ar vonia. Gausiai nuplaukite vandeniu ir užtepkite Essential body milk pienelį.

Talpa - 500 gr.,

pagaminta Vokietijoje

V2122
3 Prekės

Charakteristikos

Produkto svoris
500gr
Kilmės šalis
Vokietija
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: