Valomasis šveitiklis-kaukė su moliu
  • Valomasis šveitiklis-kaukė su moliu

Valomasis šveitiklis-kaukė su moliu

30,00 €
Su mokesčiais 1-3d.d
Kiekis
0 review(s)

Puikus šveitiklis su moliu. Valo ir detoksikuoja odą, praturtintas vit. A ir E, Omega-3, -6 ir -9 riebalų rūgštimis, glotnina ir minkština odą. Sudėtyje esantis kaolinas atlieka absorbento ir šveitiklio funkcijas, sugeria odos riebalus, padeda šveisti negyvas odos ląsteles. Rapsas - suteikia malonų aromatą, praturtina vitaminais A ir E, Omega 3.

Puikus šveitiklis su moliu. Tinka visiems odos tipams, geriausiai rankoms ir nugarai. Valo ir detoksikuoja odą, praturtintas vit. A ir E, Omega-3, -6 ir -9 riebalų rūgštimis, glotnina ir minkština odą. Sudėtyje esantis kaolinas atlieka absorbento ir šveitiklio funkcijas, sugeria odos riebalus, padeda šveisti negyvas odos ląsteles. Rapsas - suteikia malonų aromatą, praturtina vitaminais A ir E, Omega 3.

Naudojimas: užtepkite šveitiklį ant odos ir palikite veikti 15-20 min. Per šį laiką molis absorbuos visus nešvarumus ir riebalų perteklių. Šveitiklio poveikį sustiprins garinė pirtis ar vonia. Gausiai nuplaukite vandeniu ir užtepkite "Essential body milk" pienelį.
Talpa - 500 gr.

Pagamintas Vokietijoje

v2120
3 Prekės

Charakteristikos

Produkto svoris
500gr
Kilmės šalis
Vokietija
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: