Veido prausiklis
  • Veido prausiklis

Veido prausiklis

22,00 €
Su mokesčiais 1-3d.d
Kiekis
0 review(s)

Savo sudėtyje neturi muilo, skirtas valyti visų tipų odą
Valomasis gelis vietoje muilo. Mums atrodo, kad visiškai nusiprausėme tik tuo atveju, jei naudojome muilą ir vandenį, geriau su daugybe putų. Dėl šios priežasties CLEANSING GEL (VALOMAJAM GELIUI) buvo suteiktas panašaus pobūdžio poveikis, net jei jis ir putoja mažiau negu muilas. 

Savo sudėtyje neturi muilo, skirtas valyti visų tipų odą
Valomasis gelis vietoje muilo. Mums atrodo, kad visiškai nusiprausėme tik tuo atveju, jei naudojome muilą ir vandenį, geriau su daugybe putų. Dėl šios priežasties CLEANSING GEL (VALOMAJAM GELIUI) buvo suteiktas panašaus pobūdžio poveikis, net jei jis ir putoja mažiau negu muilas. Vis dėlto gelio valomasis efektas yra intensyvesnis ir sveikesnis jūsų odai. Galima pridurti, kad muilas kenkia odai (41,1 % pranešimų apie kosmetinių priemonių sudirgintą odą buvo susiję su „normaliu“ muilu, tokie duomenys buvo pateikti Groningeno universiteto vadovaujamuose tyrimuose). Dažniausiai pasitaikantys atvejai susiję su vyrų oda, nes ji jau gamina daugiau riebalų.
Dėl šios priežasties valykite odą VALOMUOJU GELIU (CLEANSING GEL), drėgnais pirštų galiukais įmasažuodami jį į odą kasdien ryte ir vakare, o po to nuvalykite sudrėkintu vilnonio audinio gabalėliu arba kempine.

Talpa 100 ml.

Pagaminta Vokietijoje

v4004
20 Prekės
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: