AJMAL Rasta 12 prekės(-ių).

„Viskas, ko reikia kelionei laiku, yra kvepalai. Toks yra aromato ir prisiminimų ryšys“, - sakė prekės ženklo įkūrėjas Haji Ajmal Ali, tikėjęs, kad niekas taip lengvai neatrakina prisiminimų apie prarastą meilę ar mielą draugą.

AJMAL PERFUMES jau daugiau nei šešis dešimtmečius kuria prisiminimus.

 

„Viskas, ko reikia kelionei laiku, yra kvepalai. Toks yra aromato ir prisiminimų ryšys“, - sakė prekės ženklo įkūrėjas Haji Ajmal Ali, tikėjęs, kad niekas taip lengvai neatrakina prisiminimų apie prarastą meilę ar mielą draugą.

Šeštojo dešimtmečio pradžioje Indijoje įkurtas prekės ženklas iš nedidelės krautuvėlės išaugo į visame regione žinomą įmonę. Šiandien milijonus uždirbantis prekės ženklas yra valdomas trečiosios Ajmal šeimos palikuonių, iš kurių kiekvienas labai prisideda prie prekės ženklo vystymosi ir augimo.

AJAMAL šiandien yra kompanija turinti didelę patirtį, klientams galinti pasiūlyti daugiau nei 300 išskirtinių kvepalų.

Kone septynių dešimtmečių praktinė patirtis kuriant išskirtinius kvepalus ir turtingas paveldas padėjo Ajmal kvepalams susikurti savo nišą pasaulinėje kvepalų industrijoje.

 

Ajmal misija

  • praturtinti klientų gyvenimą skatinant kūrybiškumą ir nuolatinį tobulėjimą;

  • remtis tik etiškais, socialiai atsakingais ir gamtai nekenkiančiais darbo principais.

 

Ajmal vertybės

  • kompetencija;

  • naujovės;

  • bendradarbiavimas ir partnerystė;

  • sąžiningumas;

  • atviras bendravimas.

ISTORIJA

1950 m. Ajmal Ali palieka savo gimtinę šiaurės rytų Indijoje ir apsigyveno Bombėjuje, prekybos sostinėje, kur tapo vienos brangiausių parfumerijos substancijų agarmedžio dar vadinamo ūdu, gaunamo iš Assam provincijos, tiekėju.

1951 m. Ajmal Ali pradėjo maišyti įvairius kvapiuosius aliejus, gaminti kvepalus ir tapo vienu iš svarbiausių kvepalų tiekėjų  Artimuosiuose Rytuose.

1964 m. Ajmal pavardė tapo išskirtinių jo gaminamų kvepalų prekės ženklu.

1976 m. Ajmal Ali perkelia savo veiklą į Artimuosius Rytus ir atidaro pirmąją parduotuvę Dubajuje.

1987 m. Ajmal tapo pirmuoju prekės ženklu, kuris magiškas agarmedžio aromatą panaudojo Eau de Parfum (parfumuoto vandens) gamybai, taip šis kvapas tapo lengvai prieinamas globaliai rinkai.

2004 m. siekiant patenkinti augančią kvepalų paklausą AJMAL atidarė naują gamyklą Dubajuje.

Šiuo metu Persijos įlankos arabų šalių bendradarbiavimo tarybos (GCC) šalyse prekės ženklo kvepalais prekiaujama daugiau nei 180 parduotuvių, taip pat AJMAL kvepalai yra eksportuojami į kitas 45 pasaulio valstybes.