Nesvarbu, kaip lėtai eini, svarbu, kad nesustoji....

 

Savo veiklą pradėjome su mūsų pirmu prancūzišku profesionaliu prekės ženklu THALION dar prieš 10 metų. Daug dėmesio skyrėme profesionalių dermatologų, kosmetologų bei masažuotojų mokymams.

Nuo pat pradžių ir visada stengėmės perteikti ne tik žinias apie kosmetiką, bet ir veikliuosius ingridientus. Mokėme spręsti konkrečias odos problemas, agresyviai nepažeidžiant odos, bet turint ilgalaikį rezultatą.

 

Mums svarbu

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir turėsime tik mūsų profesionalų patikrintus, patikimus ir kokybiškus produktus bei prekės ženklus. Mums svarbūs yra mūsų produktuose naudojami ingridientai ir jų realus poveikis.

Mes atstovaujame TIK OFICIALIŲ distribiutorių ir mūsų pačių Baltijos šalyse platinamą kosmetiką.

 

Kodėl mes?

-          Palyginus su kitomis internetinėmis parduotuvėmis, visa mūsų produkcija 100% originali (tą gali patvirtinti oficialūs atstovai arba gamintojai)

-          Mes neperkame produktus iš „trečiųjų“ šalių ir neperdarynėjame barkodų, kad Jūs gautumėt pigiau „originalų“ produktą.

-          Kiekvieną produktą išbandome patys (gydytojai, kosmetologai ir kirpėjai).

-          98% produktų mes turime vietoje. 2% Jūsų mylimiausių greitai išperkamų produktų stengiamės pasipildyti per 7-10 d.d.

-          Stebime viso pasaulio naujienas, skaitome mokslinius straipsnius ir norime, kad gautumėt tik geriausius produktus.

Nepamirškite apsilankyti mūsų facebook grupėje: Thalion Lietuva/Latvia

Susisiekti su mumis galite el.paštu: info@darnimedica.lt arba telefonu +37061244441