Informacija

Specialūs pasiūlymai

Perkamiausios

Sąrašas prekių pagal gamintoją Goldwell

GOLDWELL siūlo šiuos unikalius produktus ir jų priedus:

  • Plaukų dažai ne tik tūbelėse, bet ir flakonuose su DEPOT - SYSTEM
  • UNIKALŪS PLAUKŲ DAŽAI - ELUMEN
  • Žilų plaukų tonavimo sistema vyrams - Men ReShade
  • Plaukų priežiūros priemonės: INNER EFFECT ir KERASILK atstatomosios priemonės, Colorglow (iq) sistema plaukų paruošimui prieš dažymą ir priežiūrai po jo, Dualsenses - priežiūra visų tipų plaukams ir atskira linija skirta įvairių galvos odos problemų sprendimui.
  • Plaukų formavimo priemonės, kurių sudėtyje tik aukščiausios rūšies polimerai ir kvapniosios medžiagos
  • 2 plaukus šviesinančios sistemos
  • Cheminio garbanojimo ir tiesinimo sistemos pritaikytos įvairiems poreikiams ir skirtingoms plaukų struktūroms
  • Aksesuarai ir salonų įranga

Pirmaujantis pasaulinio lygio profesionalios plaukų kosmetikos gamintojas. Daugiau kaip prieš pusę amžiaus Vokietijoje įkurta kompanija Goldwell įsitvirtino 65 pasaulio šalyse.
Kompanijos pasiekimai tai 300 patentuotų produktų ir jų sudedamųjų dalių. Kompanija suteikia plačias plaukų dažymo galimybes, visiems poreikiams pritaikytas plaukų priežiūros ir modeliavimo priemones bei plaukų cheminio garbanojimo ir tiesinimo sistemas. Gaminių gausa ir kokybė įgalina profesionalius meistrus suteikti aukščiausio lygio paslaugas.

1948m. Vokietijos mieste Darmstadt 27 metų kirpėjas Hans Erich Dotter  įkūrė kompanija Goldwell (išvertus į Lietuvių kalbą ,, Auksinė Sruoga‘‘). Kompanijos tikslas buvo kurti produktus kuriuos naudotų grožio salonų specialistai. Jaunasis Hans Erich Dotter  tikėjo, jog pramonė ir mokslas turi dirbti iš vien. Šalyje iškankintoje karo moterys troško grožio. Naujiems gaminiams kurti reikėjo medžiagų, mokslinių tyrimų ir žinoma investicijų. Tai buvo tvirtas pamatas besiformuojančiai įmonei. 1989 metais Goldwell tampa japonų koncerno KAO dalimi, ko pasekoje pirminiai Goldwell tikslai ir siekiai vis tik liko fundamentalūs, o koncerno KAO galimybės tyrimų ir  inovacijų srityje tapo nauju technologiniu tramplynu. Šiandien KAO laboratorijose dirba daugiau nei 3000 mokslininkų  iš viso pasaulio garantuojančių kuriamos produkcijos galimybių augimą, o Europinė koncerno dalis rūpinasi gaminamų produktų kokybės kontrole, paskirstymo efektyvumu ir mokymais.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 82 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 82 dalykų